MaxiEcu wersja full

    

MaxiEcu podniesie kompetencje twojego warsztatu. Połączenie wszystkich modułów (marek samochodowych) daje profesjonalne narzędziediagnostyczne, dzięki któremu rozpoznasz  stan techniczny pojazdu.

Co nas wyróżnia? Po pierwsze jakość - większość  interfejsów diagnostycznych dostępnych aktualnie na rynku to niestety chińskie podróbki. Słabe wykonanie, bez zapewnienia aktualizacji, kontaktu z producentem i czy też wsparcia technicznego. Po drugie – legalne Polskie oprogramowanie Po trzecie skuteczność - z Maxiecu zrobisz 300% więcej! Sprawdź sam, jak wiele możliwości diagnostycznych zyskujesz z naszym oprogramowaniem. Pobierz darmową wersję demo z symulatorem. LINK

Naszym programem możesz również diagnozować wszystkie samochody posiadające system OBD2 bez znaczenia jaka jest to marka / model / rocznik. 


OPROGRAMOWANIE

System jest autorskim rozwiązaniem polskiej firmy MaxiEcu sp. z o.o. sp. k. 

Oferujemy przyjazną platformę diagnostyczną dostosowaną dla samochodów osobowych i dostawczych. Maksymalnie uprościliśmy w niej procedury adaptacji i kodowania. Do uruchomienia wystarczy tablet, laptop lub PC z systemem Windows.  

Dzięki temu możesz czuć się komfortowo i z łatwością korzystać z możliwości systemu. 

INTERFEJS

Zdecydowanie najważniejszym elementem zestawu jest elektroniczny interfejs - wyposażony w multiplekser i funkcje aktualizowania firmware. Dostępne są trzy rodzaje interfejsów: USB, Bluetooth, WiFi. Interfejsy Bluetooth i WiFi mogą być również połączone z laptopem przez kabel USB.

PRZYJAZNY DLA UŻYTKOWNIKA

MaxiEcu jest intuicyjny, przyjazny dla użytkownika, łatwy do zrozumienia, bez konieczności czytania instrukcji obsługi. Masz tylko kilka kliknięć, od instalacji, do rozpoczęcia kompleksowej sesji diagnostycznej. 

ZAWSZE NA BIEŻĄCO

Rozwijamy i doskonalimy oprogramowanie MaxiEcu, dzięki czemu możesz być na bieżąco z nowymi modelami pojazdów i rozwiązaniami w elektronice samochodowej.  

Z MaxiEcu Twoja praca jest bardziej wydajna i ekonomiczna – jako Użytkownik zyskujesz dostęp do darmowych aktualizacji systemu.

KONTO UŻYTKOWNIKA

Kupując system MaxiEcu otrzymasz dostęp do Konta Użytkownika w którym masz możliwość wglądu do zakupionych produktów, weryfikacji przyznanych licencji oraz zarządzania danymi o posiadanej wersji oprogramowania. Przez konto Użytkownika możesz również w prosty sposób skontaktować się z obsługą techniczną, a także pobrać aktualną wersję oprogramowania.

LICENCJA

Wybierając MaxiEcu staniesz się właścicielem legalnego i bezpiecznego oprogramowania. Licencja jest przypisana do interfejsu, który jest jednocześnie kluczem sprzętowym. Oznacza to, że program możesz instalować i przenosić na dowolne urządzenie, które używasz - tablet, laptop lub PC z systemem Windows. 

PROMOCYJNA CENA - WYŁĄCZNIE DO KOŃCA 2018 r.

TYLKO TERAZ - DODAJEMY SUPER PREZENT - PLAKATOWY KALENDARZ NA 
 2019 r.Wybierając MaxiEcu

SPRAWDŹ PRZED ZAKUPEM

Poniżej znajduje się wyszukiwarka funkcjonalności MaxiEcu. Zaobacz jakie marki oraz funkcjonalność obsługuje MaxiEcu.

Jeśli kupujesz zestaw MaxiEcu na świąteczny prezent - napisz o tym w komentarzu przy zamówieniu. Dodamy gratis torebkę prezentową i firmowy bilecik do wpisania dedykacji.


 • Oprogramowanie MaxiEcu Full (Alfa Romeo, Audi, BMW , Chevrolet, Chrysler, Citroën, Dacia, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Isuzu, Iveco, Jaguar, Kia, Lancia, Land Rover, MINI, Mazda, Mercedes, MG, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, SsangYong, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo )
 • Interfejs
 • Kabel USB
 • Imienna licencja
 • Klucz do MaxiEcu
 • Karta gwarancyjna
 • Pudełko
 • Po zakupie, wysyłamy na podany adres mailowy link aktywacyjny do konia użytkownika MaxiEcu, skąd można pobrać najnowszą wersję oprogramowania. 
Oprogramowanie MaxiEcu
System operacyjny Windows, XP/Vista/7/8/10
Wymagania sprzętowe Minimum Pentium 4 lub lepszy
Darmowe aktualizacje Tak
Obsługiwane języki Polski, Angielski, Niemiecki, Francuski, Rumuński, Grecki, Włoski.
Interfejs MaxiEcu
Wymiary Długość 105mm/ szerokość 45mm/ wysokość 25mm
Maksymalne zasilanie 18V
Zasięg WiFi 100m (w otwartej przestrzeni) Dodatkowo interfejs posiada port USB
Kabel USB, długość 1800mm
Wtyczka OBD2 16 pin (wbudowana w interfejs)
Multiplekser Tak
Kontrolka LED Tak
Aktualizacja firmware Tak
Standard obd-2 PWM J1850 ,VPW J1850, ISO9141, KWP14230(Fast), KWP14230(Slow), ISO15230(11bit,500Kbaud)
Standard obd-2 ISO15230(29bit,500Kbaud), ISO15230(11bit,250Kbaud), ISO15230(29bit,250Kbaud) , SAE J1939
Protokoły producentów K-CAN, D-CAN, K1, KW-71, DS-1, DS-2, KW1281, T.P 1.6, T.P 2.0, ISO14229, KW71, IAW, PSA2000
Protokoły producentów Bosch KW71, KW81,KW82, PSA2M, Renault ISO, SSM, KWFB, KW2K, KW2C3PE, J1209(Honda)

MaxiEcu wersja full

 • 1 600,00zł & Darmowa wysyłka

 • 1 800,00zł
 • Bez podatku: 1 300,81zł
 • Kod produktu: MaxiEcu FULL
 • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

- +