MaxiEcu wersja FULL

    

MaxiEcu w wersji FULL zawiera wszystkie moduły - 42 marki + moduł OBD II.

Profesjonalne narzędzie diagnostyczne, dzięki któremu skutecznie rozpoznasz  stan techniczny pojazdu.

Dlaczego MaxiEcu?

Po pierwsze jakość - większość  interfejsów diagnostycznych dostępnych aktualnie na rynku to niestety chińskie podróbki. Słabe wykonanie, bez zapewnienia aktualizacji, kontaktu z producentem i czy też wsparcia technicznego. Dostępne są 3 rodzaje interfejsów: USB, WiFi i Bluetooth (WiFi i Bluetooth również mają połączenie przez kabel USB). Interfejsy MaxiEcu posiadają wbudowany multiplekser, a co więcej - są kluczem sprzętowym do oprogramowania. Dzięki temu,  możesz bez problemu korzystać z MaxiEcu na wielu urządzeniach.

Po drugie – legalne, polskie oprogramowanie - otrzymujesz licencje oraz dostęp do Konta Klienta online z którego możesz pobierać aktualizacje - bez dodatkowych opłat czy też terminu ważności. Całość obsługi programu, a także zapewnione wsparcie techniczne w języku polskim.

Po trzecie skuteczność - z Maxiecu zrobisz 300% więcej! Sprawdź sam, jak wiele możliwości diagnostycznych zyskujesz z naszym oprogramowaniem. Pobierz darmową wersję demo z symulatorem. LINK

Naszym programem możesz również diagnozować wszystkie samochody posiadające system OBD2 bez znaczenia jaka jest to marka / model / rocznik. 

Oprogramowanie MaxiEcu to przyjazna platforma diagnostyczna dostosowaną dla samochodów osobowych i dostawczych. Procedura adaptacji i kodowania została maksymalnie uproszczona.   

Instalacja jak i obsługa oprogramowania są bardzo intuicyjne, dlatego z łatwością możesz z niego korzystać, nawet bez czytania instrukcji. Wystarczy kilka kliknięć do rozpoczęcia kompleksowej sesji diagnostycznej. Do uruchomienia wystarczy tablet, laptop lub PC z systemem Windows.

Z MaxiEcu Twoja praca jest bardziej wydajna i ekonomiczna – jako Użytkownik zyskujesz dostęp do darmowych aktualizacji systemu. Oprogramowanie stale jest rozwijane i wzbogacane o nowe funkcjonalności, marki i modele. Co więcej - jako użytkownik możesz wysłać do producenta zgłoszenie z sugestiami zmian lub nowych opcji - wszystkie zgłoszenia są analizowane i w miarę możliwości wprowadzane.

Wybierając system MaxiEcu otrzymasz również dostęp do Konta Klienta w którym masz  m.in. możliwość wglądu do zakupionych licencji, dostęp do dodatkowych plików i instrukcji oraz wersji beta oprogramowania, a przede wszystkim opcje szybkiego kontaktu  ze wsparciem  technicznym.


TYLKO TERAZ - DO WERSJI FULL DODAJEMY SUPER PREZENT -
PLAKATOWY KALENDARZ NA 
2019 r.SPRAWDŹ PRZED ZAKUPEM

Poniżej znajduje się wyszukiwarka funkcjonalności MaxiEcu. Zobacz jakie marki oraz funkcjonalność obsługuje MaxiEcu.

 • Oprogramowanie MaxiEcu Full (Alfa Romeo, Audi, BMW , Chevrolet, Chrysler, Citroën, Dacia, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Isuzu, Iveco, Jaguar, Kia, Lancia, Land Rover, MINI, Mazda, Mercedes, MG, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, SsangYong, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo )
 • Interfejs
 • Kabel USB
 • Imienna licencja
 • Klucz do MaxiEcu
 • Karta gwarancyjna
 • Pudełko
 • Po zakupie, wysyłamy na podany adres mailowy link aktywacyjny do konia użytkownika MaxiEcu, skąd można pobrać najnowszą wersję oprogramowania. 
Oprogramowanie MaxiEcu
System operacyjny Windows, XP/Vista/7/8/10
Wymagania sprzętowe Minimum Pentium 4 lub lepszy
Darmowe aktualizacje Tak
Obsługiwane języki Polski, Angielski, Niemiecki, Francuski, Rumuński, Grecki, Włoski.
Interfejs MaxiEcu
Wymiary Długość 105mm/ szerokość 45mm/ wysokość 25mm
Maksymalne zasilanie 18V
Zasięg WiFi 100m (w otwartej przestrzeni) Dodatkowo interfejs posiada port USB
Kabel USB, długość 1800mm
Wtyczka OBD2 16 pin (wbudowana w interfejs)
Multiplekser Tak
Kontrolka LED Tak
Aktualizacja firmware Tak
Standard obd-2 PWM J1850 ,VPW J1850, ISO9141, KWP14230(Fast), KWP14230(Slow), ISO15230(11bit,500Kbaud)
Standard obd-2 ISO15230(29bit,500Kbaud), ISO15230(11bit,250Kbaud), ISO15230(29bit,250Kbaud) , SAE J1939
Protokoły producentów K-CAN, D-CAN, K1, KW-71, DS-1, DS-2, KW1281, T.P 1.6, T.P 2.0, ISO14229, KW71, IAW, PSA2000
Protokoły producentów Bosch KW71, KW81,KW82, PSA2M, Renault ISO, SSM, KWFB, KW2K, KW2C3PE, J1209(Honda)

MaxiEcu wersja FULL

 • 1 990,00zł & Darmowa wysyłka

 • Bez podatku: 1 617,89zł
 • Kod produktu: MaxiEcu FULL
 • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

- +

Sprawdź kompatybilność systemu

...
...
...
Sterownik systemu
...